Sven Nuum

Kuidas muuta enda toitumist tervislikumaks 5 minuti smuutidega

Ilma, et peaksid enda menüüst midagi välja jätma

Smuutid on lihtne viis enda toitumist tervislikumaks muuta ja teha seda maitsvalt. Saad seda teha endale hommikusöögiks, lõunaks tööle kaasa, pärast trenni, lastele nende immuunsuse tugevdamiseks jne.

Juba esimese 30 päevaga tunned, kuidas sinu energiatase, seedimine, immuunsüsteem, naha tervis ning väljanägemine, kehakaal, isegi su tuju – kõik saavad restardi! Sest rämpstoidust saadavate tühjade kalorite asemel pakud sa oma kehale kütust, mida ta päriselt vajab.

LANGETAD KAALU TERVISLIKULT

Enamike toidukordadega omistame suure hulga kaloreid. Seepärast ongi hea asendada üks põhitoidukord päevas puu- ja köögiviljarohke smuutiga. Sa saad sealt kätte kõik vajalikud vitamiinid, mineraalid ning kasulikud rasvad – ja seda ilma hunniku lisakaloriteta!

SINU IMMUUNSÜSTEEM ON TUGEVAM

Kellelegi ei meeldi haige olla. Üks efektiivsemaid viise kõikvõimalike viiruste eemalehoidmiseks ning organismi tugevdamiseks on selle varustamine C-vitamiiniga – mida saab rohkelt heast värskest smuutist. Raha, mille hoiad kokku ravimite ning arstivisiitide pealt, saad kasutada selleks, et osta oma smuuti sisse võimsaid looduslikke komponente. 

SINU PÄEVANE PUU- JA KÖÖGIVILJADE NORM ÜHES KLAASIS

Soovituslikku minimaalset kogust ehk vähemalt viis peotäit puu- ja köögivilju päevas tarbib alla kümnendiku Eesti elanikkonnast. Nii selgus Tervise Arengu Instituudi tehtud uuringust. Ühe klaasitäie smuuti sisse mahub ideaalselt peotäis rohelist kraami ning paar peotäit puuvilju ja marju. See on super lihtne viis organismile vajalike puu- ja köögiviljade tarbimiseks!

Kõik, mida sul on selleks vaja, on looduse pakutavad parimad toiduained, blender ja 5 minutit päevas.

Kõige parem on selle juures see, et sa ei pea enda menüüs midagi muud muutma. Lihtsalt lisa sinna üks tervislik smuuti. Sul ei ole mitte midagi kaotada, aga väga palju võita. Sa võid avastada enda jaoks uue tervisliku harjumuse, mis varustab su keha kõigega, mida su keha vajab, et pakatada tervisest ning näeksid hea välja!

Eelregistreerimine avatud

Uus koolitus on hetkel veel töös, aga sina saad end juba kirja panna! Nii saad esimeste hulgas teada, kui see hakkab valmis saama.

Eelregistreerimine ei kohusta sind millekski, aga annab osalemiseks eelisõiguse (esimese info saavad ainult eelregistreerujad).