Sven Nuum

Kuidas alustada ettevõtlusega, kui sul on 100 eurot ja 0 kogemust

Tasuta veebiseminar ettevõtlushuvilistele

Kunagi pole liiga hilja saada selleks, kes me võiksime olla

Kas sa oled oma elus sellises kohas, mis ei võimalda rakendada sinu täit potentsiaali, kuid põled seest teha seda, mis sind tõeliselt käima tõmbab?

Kas sa tahad elust enamat kui 9st 5ni töö ja suruvad kontoriseinad? Kas sa tunned, et oled “rongist maha jäänud”, sest näed pidevalt teiste õnnestunud elusid?

Kujutle, kui hea on ise otsustada enda valikute üle, väljaspool piiritletud keskkonda ja aega.

Kui sa ei pea käima tööl, et säiliks kindlustunne homse päeva ees. Paljud ei tea, et kõike vajaminevat on täiesti võimalik omandada üpris lühikese ajaga.

Selleks ei ole vaja kulutada mustmiljon tundi ning pikki magamata öid ega jääda toppama ideesse sellest, et peab kohe tabama naelapea pihta. Ei pea. 

Mida osalejad räägivad?

Oma äriga alustamine on lihtsam kui kunagi varem

Veebiseminaril räägin ma sellest, kuidas läbi ettevõtluse on igaühel võimalik luua endale unistuste elu, teenida kordades rohkem kui palgatööl ja teha seda, mis on päriselt meeltmööda ja huvitav.

Olles tänaseks 10 aastat ettevõtja olnud, tean ma kindlusega öelda, et see ei ole ainult välja valitud inimestele ning ei ole üldse nii keeruline, kui paistab. 

Seda enam, et uue ajastu ärid pakuvad võimalusi luua tooteid, millel on kõrge kasumlikkus ja madalad kulud ning millega saab alustada omades vaid sülearvutit. Ilma, et oleks vaja ühtegi töötajat ega kontorit.

See ei tähenda kindlasti seda, et oma ettevõtlusega alustamine oleks lihtne. Küll aga loob see suurema tähenduslikkuse ja paneb su tegutsemisele palju kõrgema käigu sisse. 

Enamus alustavaid ettevõtjaid aga läheneb äri loomisele valesti, raisates kuude viisi aega äriplaanide koostamise, tootearenduse ja kontori sisustamise peale. Esimesed sammud aga peaksid hoopis olema teised.

Veebiseminari ei ole hetkel saadaval

Live ülekandes osales üle 200 inimese. Kui soovid järgmise kohta infot kirjuta mulle (esilehelt saad kontakti).

Oma kogemust jagab ettevõtja, kes on seda ise päriselt teinud

Boost Yourself’i, Nullist Turunduskooli ja GraceFit’i kaasasutaja, kes pärast aastatepikkust palgatööd on viimased 10 aastat olnud ettevõtja. Ta on Eestis juhtivbrändideks kasvatanud kolm ettevõtet (alginvesteeringuga 100-1000 EUR) ning loonud oma kogemuste najalt ka kursuse “Kuidas alustada mikroäriga”. Tema suureks sisemiseks missiooniks on inspireerida inimesi läbi ettevõtluse looma enda ellu finantsilist vabadust, järgima oma unistusi ja elama oma parimat elu.