Mentorgrupp ettevõtjatele ja turundajatele

Aitan sul Facebooki reklaamide abil rohkem kliente leida

Sinu käsutuses on minu 10 aastat praktilist B2C ja B2B Facebooki tasuliste reklaamide kogemust, läbiproovitud strateegiad ja igakülgne tugi, et kasvatada müüki ja sinu turundusalaseid teadmisi.

Järgmine kohtumine toimub 22. mai 10:00 – 12:00

päeva
tundi
minutit
sekundit
Sven Nuum

Kas tunned ennast ära?

Mentorprogramm on sulle kui:

Loo läbimõeldud reklaamikampaaniaid, mis suurendavad sinu brändi nähtavust ja kiirendavad ettevõtte kasvu

Mentorgrupiga liitudes avastad võimalusi (mida sa täna ei kasuta), värskeid ideid ja strateegiaid, kuidas oma tooteid või teenuseid Facebookis paremini turundada. Saad vajalikku toetust, teadmisi ja tagasisidet reklaamikampaaniate ülesehitamisel, reklaamtekstide kirjutamisel, sihtimisel ja tulemuste analüüsimisel. 

Õpid sihtima reklaami ja pakkumisi kõige soojematele sihtrühmadele ning suunama eelarvet sinna, kust kõige tõenäolisemalt järgmised müügid tulevad.

Olen copywritingut aastaid studeerinud ja näitan sulle ChatGPT nippe, kuidas kiiresti ja ilma copywritingu teenust eraldi sisse ostmata reklaamidele pealkirju, tekste ja üleskutseid luua.

Läbimõeldud lähenemine ja fookus koos selgemate reklaamtekstide ning täpselt sihitud pakkumistega toob tulemusi ja hoiab sind konkurentidest sammu ees.

liisa-lotta-mumm

Liisa Lotta Mumm

Personaalsed kingid lastele | Liisalottamumm.ee

Lühikesse ajavahemikku pakendatud tohutu suur väärtus. Ei ole tühja juttu, vaid on reaalsed näited, nipid ja puhas sisu. Väga praktiline.

Liisa Lotta Mumm

Personaalsed kingid lastele | Liisalottamumm.ee

Mida mentorprogramm sisaldab?

Praktilised sammud, reaalsed näited ja personaalne tagasiside

Formaat erineb tavapärasest koolitusest, kus pead terve pika päeva arvuti taga olema või ostad kursuse ja ei jõua tegutsemiseni. Mentorgrupis saad igalt kohtumiselt enda äri jaoks järgmised sammud, mida saad kohe rakendada. See lükkab sinu jaoks asjad käima väga kiirelt!

Annan jooksvalt tagasisidet sinu reklaamidele, strateegiale ja tulemustele. Vaatan värske pilguga otsa sinu turundustegevustele ja annan endapoolsed ettepanekud. Nii suunad fookuse õigetele tegevustele ja sa ei pea enam kõiki vastuseid suutma üksi välja mõelda.

Kõik kohtumised on järelevaadatavad ja mentorgrupiga liitudes saad ligipääsu ka toimunud kohtumiste salvestustele.

Harukordne võimalus ainult 50-le ettevõtjale

Ma teen harva üks-ühele konsultatsioone ja kui teen, algab ühe kohtumise hind 1000 eurost. Mentorgrupis osalemine on aga suurepärane võimalus piiluda “üle minu õla” ja vaadata, kuidas ma Facebooki klientide saamiseks ja müükide suurendamiseks kasutan.

Need oskused on aidanud mul üles ehitada mitu äri ja nüüd jagan kõiki oma teadmisi sinuga.

401596232_10211575605101070_1139059990145104288_n
Tuuli Pruul
Laulukirjutaja ja helilooja | Kopli Sound

Unlock’isin grupis järgmise leveli teadmised, kuidas oma stuudiot edasi arendada ja milliseid strateegiaid kasutada. Väga vajalik! Olen turundusteemade- ja kursustega varasemalt kokku puutunud, kuid Meta reklaamikeskus ajas ikka segadusse – seetõttu on mul hea meel, et leidsin grupi, kus tegeleme süvitsi just nende teemadega. Samas laieneb ka üldpilt – kuidas reklaamid ja koduleht koos töötama peaksid, milline võiks olla kliendi teekond, kuidas paremaid tekste kirjutada ja õppida teiste ettevõtjate küsimustest/näidetest.

Tuuli Pruul

Laulukirjutaja ja helilooja | Kopli Sound

Saame tuttavaks

Mina olen Sven Nuum

Olen ettevõtja ja turundusekspert, kes on aluse pannud mitmele oma valdkonna liidriks tõusnud ärile. 

Koos Teet Torimiga lõime toidulisandeid ja supertoite tootva ja müüva Boost Yourselfi. Alustasime 2015. a vaid 2000-eurose investeeringuga, aga juba kolmandal tegutsemisaastal ületas meie käive poole miljoni euro piiri. 2021. aastal ühines Boost Yourself Chaga Healthi brändiga ja mul oli aeg edasi liikuda.

Teeduga koos panime aluse ka Nullist Turunduskoolile, mille sotsiaalmeedia teemalistel koolitustel on osalenud üle 2000 Eesti ettevõtte, nende hulgas Tartu Ülikool, Swedbank, SEB, Breden Kids, Ekspress Media, Bolt, EBS ning sadu väike- ja alustavaid ettevõtjaid. 

Olen ka populaarse online-treeningute programmi GraceFit kaasasutaja. GraceFiti videotreeningute abil on oma elukvaliteeti tõstnud tuhanded Eesti naised ja sellest on saanud Eesti üks populaarsemaid treeningprogramme.

Lisaks oma ettevõtetele olen turundusmentorina panustanud ka paljude teiste Eesti ettevõtete edusse. Praegu keskendun sotsiaalmeediaspetsialistide koolitamisele ning julgustan inimesi ettevõtlusega alustama.

Sul on suurepärane võimalus kõigist minu aastate jooksul kogunenud oskustest ja teadmistest osa saada ning ühineda peagi alustava mentorgrupiga.

Sven Nuum

Astu samm järgmisele tasemele

Liitu Mentorgrupiga ja vii oma teadmised ja äri uuele tasemele

Investeering ühes kuus on 195 eurot + KM

Selle eest saad ligipääsu minu parimatele teadmistele ning osaleda mentorgrupis, millest võtavad osa ettevõtjad ja turundajad, kelle eesmärk on sama nagu sul – saada paremaks ja jõuda järgmisele astmele. 

Facebooki reklaam on nagu automatiseeritud 24/7 tööd tegev müügimees, kes suunab sinu veebilehele uusi potentsiaalseid kliente. 

Sinu tooted ja teenused jõuavad selle abil iga päev tuhandete uute inimeste ette, kes praegu sinust veel kuulnudki pole. See tagab sinu ärile stabiilsemad tulemused ja sa ei pea iga päev mõtlema, kust uusi kliente leida. 

Mentorgrupis arenevad sinu teadmised ja oskused eksperdi tasemele ning neid teadmisi kasutades teevad samasuguse hüppe ka sinu ärilised tulemused ja sa hakkad rohkem raha teenima.

Teised ettevõtjad soovitavad

Üle 3000 inimese on kasutanud minu kursusi ja juhendamist oma äri kasvatamiseks.

"Koostöös hindan kõige enam Sveni südamlikkust ja soojust. Algusest peale olen tundnud, et tema siiras huvi on minu äri kasu ja kasv. Sven on kolme aasta jooksul aidanud hoida minu sotsiaalmeediat nii taktikaliselt kui strateegiliselt toimimas. Väga väärtustan tema ettepanekuid, mille tulemusena olen saanud korduvalt teha protsesse kiiremaks ja leidnud väljapääsu olukordades, kus varem nägin takistusi."

"Sven juhib otseteed tulemusteni oma praktiliste näpunäidete, professionaalsuse ja kaasamõtlemisega. Sveni lähenemine keskendub just täpselt sellele, mis sinu jaoks kõige paremini sobib ja tulemusi toob ning seda kõike saab rakendada kohe koolituse käigus või siis juba järgmisest päevast alates. Personaalne, praktiline ja loob väärtust nii neile, kes alles astuvad turunduse valdkonda kui ka neile, kellel on juba kogemusi."

"Olles Sveniga töötanud erinevate projektide kallal, võin julgelt väita et tegu on ühe siiraima inimesega kellega olen kokku puutunud. Samas on tema no BS suhtumine ja lähenemine midagi, millega jõuad kiirelt ning effektiivselt soovitud tulemuseni. Sveni strateegiline mõtlemine suudab tagada oma klientidele ning koostööpartneritele tulemuse, millest kasvab rahulolu ning pikajaline koostöö. Klassikalisest raamist välja mõtlemine teeb temaga töötamise põnevaks ning nauditavaks."

"Sveni näpunäited ja suunised aitasid mul jõuda segadusest selgusse! Varasemalt tundusid sotsiaalmeedia reklaamid minu jaoks lootusetud ja suvalise tulemiga tööriistad. Sven aitas mõista, kuidas seada reklaamid üles nii, et need jõuaksid õigete inimesteni ning ka sõnum, mida soovin edastada, oleks potentsiaalse kliendi jaoks selge ja arusaadav! 2022 aasta hooaeg on tänu sellele olnud edukaim minu personaaltreeneri karjääri jooksul!"

"Kui keegi küsib, et “a kuidas sa seda Facebooki reklaamindust oskad” ja mina vastan, et Sven Nuum õpetas, siis tavaliselt järgmist täpsustavat küsimust ei tule, sest see ütleb kõik. Aastaid Sveni all õppides ja kõrvalt töötades ei saanud mitte ainult üldtuntuid ja trendisuundade teadmisi, vaid ka praktiliselt palju katsetamisi. Tõeliseks skilliks sai pidev süsteemides “kahtlemine”, vahel isegi vastuvoolu ujumist, mis tõi meeletuid tulemusi. Iga äri ja turg on omamoodi ning kõigile sama süsteem ei rakendu. Sven õpetab samadel põhimõtetel - alati personaalselt ja isiklikult."

"Sven oli inimene, kes julgustas mind alustama HOIA homespa brändiga. Ta teeb asju hingega ja on minu meelest kõige motiveeritum inimene üldse. Usun, et tema eeskuju järgimine aitas HOIA-l üldse nii suureks kasvada. Sven ei ole lihtsalt tore teoreetik, vaid inimene, kes kõike seda, mida ta räägib, on ka ise edukalt läbi teinud."

Korduma kippuvad küsimused

Mentorgrupp ei ole mõeldud ekspertasemel turundajatele või neile, kelle igakuised Facebooki reklaamieelarved on suuremad kui 5000€ kuus. Mentorgupp on mõeldud alg- ja kesktasemele, kes ei tunne end veel piisavalt kindlalt ning soovivad tuge, suunamist ja tagasisidet.

Mentorgupp on eelkõige mõeldud väikeettevõtjatele, kelle toode või teenus on juba mujal kanalites tulemusi näidanud ja kes soovib Facebooki abil kliendibaasi kasvatada. Sellegipoolest on mentorgrupist tohutu suur kasu ka alustajale, kes alles alustab Facebookis turundamist.

Tagasiside on iga mentorgrupi kohtumise üks osa. Lisaks uutele teadmistele, saad ka vastused oma küsimustele ning tagasisidet strateegiale ja reklaamidele.

Kui sa ei saa Zoomi live sessioonil osaleda, pakume võimalust vaadata sessiooni salvestust ja vajadusel saan teha sinuga üks-ühele Zoomi kõne. Nii ei jää sa millestki ilma, isegi kui sulle kohtumise aeg ei sobi.

Osalemistasu on igakuiselt 195 € + käibemaks. Võrreldes erakonsultatsiooniga (mille hind algab 1000 € üks kohtumine) on see soodsam variant. Tegemist on kuupõhise programmiga ning sa saad liitumise peatada igal ajal, andes sellest teada meili teel kursus@svennuum.ee.

Muidugi! Pärast liitumist saadame sulle arve alla laadimiseks lingi.