Sven Nuum

Kuidas alustada mikroäriga, teenida rohkem raha, töötada asukohavabalt ja olla iseenda ülemus

Ettevõtlusega alustamise teejuht

Kujuta ette elu, kus sa võid iga päev tegeleda sellega, mis sulle päriselt huvi pakub. Sa teed tööd, milles sa loomupäraselt hea oled, mitte ei pea ametit, mis pole sind kunagi päriselt köitnud.

Sa oled oma aja peremees ja otsustad ise oma tööaja üle. Saad ise otsustada, millal ja kui tihti sa puhkad ning saad võtta rohkem aega oma pere ja lähedaste jaoks. Ilma, et peaksid selleks kelleltki luba küsima.

Sa saad töötada sealt, kus sa parasjagu oled – Bali saarelt, lemmikkohvikust või mõnusast maakodust. Saad oma tööd tega mugavalt sülearvutist või telefonist ning sa ei pea enam tööle sõitmisele aega raiskama.

Sa ei pea raha pärast muretsema, sest sa tead, kuidas seda teenida. Sa saad raha kõrvale panna, sest sul on mitu sissetulekuallikat ja see annab sulle vabaduse enda valikute üle ise otsustada.

Sinu sissetulekul ei ole enam lage nagu palgatööl. Sinu finantsilisi eesmärke ei piira enam tehtud töötunnid, vaid sinu tööd mõõdetakse väärtuses, mida sa teistele lood.

Sinu ellu tekib järjest uusi võimalusi ja tutvusi – inspireerivaid inimesi, kes tahavad samamoodi elult enamat ja on valmis pingutama parema tuleviku nimel.

Sa juhid ise oma elu, panustades omaenda unistustesse, ning saavutad finantsvabaduse sõltumata kellestki teisest.

Sa ei tunne enam, et raiskad enda aega vales kohas olles, tehes valet tööd…

Ma tean, mida tähendab igal hommikul minna tööle, mis ei paku juba viimased paar aastat enam mingit pinget. Ma tean seda tunnet, kui sa raiskad oma parimad aastad tehes midagi, mis sulle tegelikult korda ei lähe. Ja saad selle eest raha, millest kunagi ei jätku.

Olen samas kohas olnud ja kui tahad seda muuta, siis loe edasi…

Tahan sulle näidata, kuidas on võimalik palgatöölt ära tulla, põgeneda 9-5ni rat race-ist ja tegeleda sellega, mis sulle päriselt huvi pakub. Elame uuel ajastul, kus igaühel on võimalus luua oma mikroäri, millega teenida lisaraha või tekitada sellest endale töökoht.

Jah, see on võimalik igaühe jaoks… ma olen ise selle tõestuseks. Olen viimased 9 aastat ettevõtja olnud. Alustanud viis ettevõtet, kaks neist maha müünud ning teeninud ettevõtlusega kordades rohkem raha, kui palgatöö oleks kunagi võimaldanud.

Minu nimi on Sven Nuum ja tahan jagada sinuga samm-sammult plaani, kuidas ma täna ise uuesti alustaksin. Kui mul ei oleks äriideed, veebilehte, meililisti, suurt rahastust, sotsiaalmeedia jälgijaskonda ega varasemat kogemust.

Kõike, mida sinuga jagan, olen kasutanud oma ettevõtete ehitamisel ja kasvatamisel (mis on kokku teinud üle 4.6 miljoni euro käivet).

Lisaks olen aidanud sadadel Eesti ettevõtetel teenida sotsiaalmeedia turundusega kümneid miljoneid eurosid, nii väiksematel kui suurematel (nende hulgas Tartu Ülikool, Breden Kids, Elisa AS, Placent Activ Milano, GOSPA, Edu Akadeemia, Alar Ojastu ja paljud teised Eesti tuntud brändid ja organisatsioonid).

Kõige parem on selle juures, et sa saad alustada juba olemasoleva palgatöö kõrvalt… ilma, et peaksid millegagi riskima.

Ja sul ei ole vaja alustamiseks palju raha, äriplaani, ülikooli diplomit ega uhket kontorit. Oma kolm ettevõtet olen alustanud kõigest 100€ alginvesteeringuga.

Internet on loonud võimaluse ehitada üles täiesti uusi ärivõimalusi. Nende hulgas ka võimaluse luua digitaalseid tooteid, millel on madalad kulud ja kõrge kasumlikkus.

Digiturundust on võimalik oma äri jaoks 24/7 tööle panna. See on üks väheseid viise, kuidas raha sõna otseses mõttes magades teenida.

Tööriistad, mis varem olid kallid ja kasutusel ainult suurettevõtetes, on tänapäeval odavad, kiirelt selgeks õpitavad ja igaühele kättesaadavad.

Mikroärideks nimetatakse ettevõtteid, mille aastakäive jääb 50 000 € – 100 000€ vahele ja see võib olla ühe inimese ettevõte. 

See sobib ideaalselt ka neile, kes ise pole end kunagi ettevõtjaks pidanud. Kuna alustamine on lihtne, ei nõua suuri kulutusi ning ei vaja väliseid investeeringuid.

Otsustasin oma kogemust avalikult jagada, sest mul ei olnud ettevõtlusega alustades perekonna toetust, ettevõtjatest sõpru ega ka mentoreid, kelle käest nõu küsida. 

Pidin ise kõik välja nuputama ja alustama sõna otseses mõttes täiesti nullist. Seetõttu läks mul aastaid, enne kui julgesin esimese sammu teha, sest ma olin oma unistusega üksi. 

Soovin, et sa ei peaks oma unistusi edasi lükkama nii kaua kui mina ja näeksid, et tegelikult see ei olegi nii raske ja et see on ka sinu jaoks võimalik!

Saad sõna otseses mõttes võtta minu läbi katsetatud strateegiad ja nõuanded ning näed, kuidas internetis raha teenimine käib.

Jagan sinuga ka mitmeid äriideid ja onlines raha teenimise võimalusi, mida ma ise teeksin, kui ma täna uuesti alustaksin.

Nüüd olen oma ettevõtluskogemusest saadud parimad teadmised välja valinud ja terviklikuks kursuseks kokku pakkinud

Kursusel osalejate tagasiside

“Mulle väga meeldis toote-teenuse testimise idee. Ise oleksin ka hakanud raketti ehitama enne kui oleks olnud teadmist, kas keegi on ka valmis seda ostma. Enne ma kujutasin ettevõtlust ette kui midagi suurt ja hirmsat. Ja kohe kindlasti oli mul uskumus, et mina ei ole ettevõtjaks loodud. Nüüd paistab see hoopis selgem ja vähem hirmutav :)"
⭐⭐⭐⭐⭐
Pille-Riin Meerits
“Mikroäriga alustamise kursus on parim koolitus, mida olen oma elus läbinud. See koolitus pani mõtlema uut moodi ja nägema rohkem võimalusi ning need enda kasuks tööle panema. Kahju, et seda mulle toona kõrgkoolis ei õpetatud. Parim investeering oma tulevikku, mida siiani teinud olen!"
⭐⭐⭐⭐⭐
Liina Andreas
“Palju oli hetki, kus ma tundsin, et mingid adutud killud jooksid omale kohale, olgu see siis nt äriidee väljamõtlemise ja viimistlemise osas, enda teenuse kujundamisvõimaluste osas jne. Sain väga palju praktilisi nõuandeid, mis puudutasid nii kodulehte, copywritingut, enda profiilide ülesehitamist, tööriistu veebist logodeni. See on kursus, mida rahas hinnata on väga raske, sest kuidas hinnata vääriliselt segu kogu saadud inspiratsioonist, eneseteadvusest, teadmistest, tööriistadest, toetusest..?”
⭐⭐⭐⭐⭐
Piret Raadom
"Iga seminaripäev oli selline tunne, et mu pea plahvatab - kuidas on võimalik, et nii palju uut infot on pakitud 4 tunni sisse. Viimase aja kõige suurem avastus ongi, et palgatöö ei ole turvaline ja olen väga rahul, et raha sinu kursusesse investeerisin. Ma ei tea palju mul aega kuluks, kui ma kõike seda infot ise oleksin pidanud googeldama."
⭐⭐⭐⭐⭐
Kätlin Luht
“Mikroäri kursusega alustades oli mul idee tegelikult juba paigas. Kuid soovisin Sveni teadmisi ja praktikaid õppida juurde, et seda timmida paremaks. Võimatu on minu jaoks liigitada üht õppetundi teisest mõjukamaks. Kuid oskus küsida Miks ja GROW-mudeli läbitöötamine aitas kindlasti nii ettevõtluse kui ka elu missiooni kujundada selgemaks."
⭐⭐⭐⭐⭐
Kristi Roos-Grossmann
“Mul ei olnud väga kindlat plaani. Teadsin, mida tahan teha, aga planeerisin alustada umbes 1,5 aasta pärast, kui beebi on suuremaks kasvanud. Kursuse jooksul tekkis mul uus idee, mida ma saan kohe rakendada ja ei pea ootama. Tänaseks ma juba tegutsen ja nii põhjaliku kursuse eest oleksin olnud valmis ka rohkem maksma!”
⭐⭐⭐⭐⭐
Karen Mutle
“Ma juba olen mikroäri kursust mitmele inimesele soovitanud ja soovitaksin veel! See sobib nii inimesele, kes unistab ettevõtlusest kui ka juba algajale ettevõtjale, kes on natukene tegutsenud, aga pole päris kindel, kas ta idee on ikka vettpidav, kuidas teha turundust ja kuidas ehitada ise professionaalse välimusega koduleht.”
⭐⭐⭐⭐⭐
Liisbet Saue
“Varem on olnud mul ettevõtlusega seoses tunne, et väga palju peab tegema kohe, sul peavad olema suurepärased teadmised väga erinevatel teemadel või palju abilisi, töötajaid. Kui seda kõike pole, siis pigem pole mõtet alustada. Nii hea oli kursusel kuulda seda teooriat ja praktikat, kuidas läheneda. Süstida endasse ka seda tunnet, et igaüks võib hakkama saada. Mikroäriga alustamise kursusesse investeeritud raha oli seda väärt ja kursus pakkus rohkem, kui oleksin osanud oodata!”
⭐⭐⭐⭐⭐
Krislin Kämärä
"Olen kursuse läbi vaadanud ja kavatsen veel uuesti ka vaadata. Koolitusega jäin väga rahule, sest ostsin selle oktoobri keskel ja aasta lõpuks oli kursuse raha juba tagasi teenitud sealt saadud ideede ja inspiratsiooni toel."
⭐⭐⭐⭐⭐
Teele Vaab
"See koolitus ei ole kindlasti mitte ainult mikroäriga alustamiseks vaid selgelt soovituslik ka tänastele ettevõtjatele, keda ümbritsev infoväli ning lähenemine ei pruugi olla enam ajakohane. Sven annab koolituse käigus mitmeid „otsetee” nõuandeid, mille omandamine omakäeliselt kujuneks ka parima tahtmise juures aastate pikkuseks protsessiks, mis neelaks teadmatusest meeletult enam raha, (t)öötunde ning kes teab, kas jõuaksid üldse seatud eesmärgini. Äriidee puudumisel võin kinnitada, et Sven suudab tõsta mõtted lendu ning kui isegi peale seda jääb aega üle, siis saad selle tarvis ka head juhised, kuidas võid oma vaba aja hoopis vabaks rahaks muuta."
⭐⭐⭐⭐⭐
Ülo Kruusimägi
“Enne olid mul ettevõtlusega alustamisest väga piiratud uskumused, mis on nüüdseks totaalselt muutunud. Juba peale esimest koolituspäeva sain nii palju motivatsiooni ja julgust edasi enda tuleviku peale mõelda. Justkui oleks teine käik sisse läinud peas, ideid ja alustamise mõtted on juba nii intensiivsed, et segavad igapäeva tööd 😂. See tähendab, et see koolitus vajutas õigetele nuppudele. 🙏🏻
⭐⭐⭐⭐⭐
Ervin Saar
"Mikroäri kursus andis väga praktilised juhised oma mikroäriga alustamiseks, kursuse tasu oli kindlasti seda väärt! 🙂 Enne koolitust ma ei oleks teadnud, kuidas alustada. Isegi, kui oleksin alustanud omal käel, siis tänu koolitusele saan kindlasti mitmeid "ämbreid" vältida."
⭐⭐⭐⭐⭐
Karin Saan

Mida sa Mikroäri kursusel õpid

1. PÄEV: AVASTA EDUKA ETTEVÕTJA MÕTTEVIIS JA ENDA TEGELIK POTENTSIAAL

2. PÄEV: Äriidee avastamise teejuht

3. PÄEV: TURUNDUS JA ESIMESTE KLIENTIDE LEIDMINE

4. PÄEV: HAKKAME EHITAMA

5. PÄEV: TULUALLIKAD JA ÜHELEHEKÜLJELINE TURUNDUSPLAAN

See kõik on väga tore, aga…

…sa arvad, et sa ei suuda leida ideed.

Ära sellepärast muretse. Pühendame äriideele terve päeva, mis paneb ka sinu mõtted hoopis uues suunas liikuma.

…sa ei tea, mida ettevõtlusega alustamiseks tegema peab.

Käime koos kõik sammud läbi ja sa näed, et selles pole midagi ülearu keerulist. Kui mina sain hakkama, saad sina ka. Kui sulle jääb siiski midagi arusaamatuks, saad sa meie kohtumistel kõik küsimused ära küsida. Samuti on sul võimalus teha seda meie kinnises Facebooki grupis. Usu, kõik soovivad aidata.

…sa arvad, et sul pole alustamiseks piisavalt vahendeid

Tõenäoliselt on sul olemas arvuti ja umbes 100 eurot, mis alustamiseks vaja läheb. Rohkem polegi vaja, et oma ideed testida ja näha, kas sellel on jumet.

…sa ei tea, kuidas kliente leida

Pühendame sellele teemale kursusel päris palju aega, nii et kui kursus läbi on, oskad teistelegi rääkida, mis klientide leidmiseks tegema peab. Neid viise on palju. 

…sa pelgad ebastabiilset sissetulekut.

Sellepärast pole sul samuti vaja muretseda, sest sa ei pea kohe palgatöölt ära tulema. Oma äriga on võimalik alustada ka töö kõrvalt. Selle sammu teed siis, kui sissetulek on piisavalt suureks kasvanud ja sa näed, et tahad oma aja ettevõttele pühendada.

…sa kardad, et sul ei ole lisaraha teenimiseks aega.

Kas oled mõelnud, kui palju aega sa iga päev sotsiaalmeedias ja Netflixi vaadates veedad? 🙂 Võta selle arvelt üks tund päevas, ja ongi olemas. 

Osale Mikroäri kursusel ja saad need boonused tasuta kaasa:

BOONUS #1

20 veebilehe elementi, mis aitavad külastajates usaldust tekitada

20 veebilehe elementi - Timo Porval

Timo Porval on Eesti üks tegijamaid veebilehe eksperte ja koos temaga vaatame üle hea veebilehe elemendid. Toome välja ka levinumad vead, miks inimesed veebilehelt ilma ostuta lahkuvad ja anname praktilisi nõuandeid, kuidas seda parandada.

BOONUS #2

Koolituspäevade salvestused koos ligipääsuga online platvormile

Sven Nuum kursus

Tasuta lisaboonusena saad kaasa koolituspäevade salvestused koos ligipääsuga online platvormile. Saad neid järgmised 12 kuud sulle sobival ajal uuesti üle vaadata (väärtus 100€).

BOONUS #3

Kuidas kirjutada Facebooki reklaamteksti, mis tõstab müüki ja toob kliente

12 tundi turundust - Sven Nuum

Kõik algab sellest, kuidas sa oma tootest või teenusest räägid ja selles videos jagan praktilisi soovitusi ning olulisi nõuandeid, mis aitavad sul põhilisi vigu vältida ning sotsiaalmeedias rohkem müüki teha. Antud video on salvestatud Eesti suurimal turundusüritusel “12h turundust” ja otseülekandes vaatas seda 3600 inimest.

BOONUS #4

Toetav Facebooki grupp ettevõtlike inimestega

Tean, kui oluline on toetav keskkond, kus jagada ja küsida ning kasvada ning seetõttu olen loonud eraldi Facebooki grupi. Saad Facebooki grupis tuttavaks teiste ettevõtlike ja edumeelsete inimestega, kes kursusel osalevad. Neist võivad saada sinu uued sõbrad, toetajad või isegi äripartnerid. Lisaks saad minult alati otse abi küsida ka pärast kursuse toimumist (tavapäraselt on minu erakonsultatsiooni hind 250 € /tund.

BOONUS #5

Eduka ettevõtja harjumused ja mõtteviis

Eduka ettevõtja harjumused - Shalini Mody.png

GraceFiti looja Shalini Mody jagab soovitusi, kuidas enda eest paremini hoolitseda, eesmärke seada ja millised harjumused on temal aidanud edukaks ettevõtjaks saada.

BOONUS #6

Kuidas AI tööriistade abil internetis raha teenida

Kuidas chatgpt raha teenida - Sven Nuum kursus

ChatGPT on loonud täiesti uued võimalused internetis raha teenimiseks või oma äri kasvatamiseks. Mikroäri kursusel näitan sulle, kuidas seda tööriista kasutada, sest ükski ettevõtja ei saa endale lubada selle tehnoloogia ignoreerimist.

BOONUS #7

Ettevõtja tööriistakast

Ettevõtja tööriistad - Sven Nuum kursus

Olen sinu jaoks kokku kogunud oma kasulikud tööriistad ja veebilehed, mille kasutamine annab igale ettevõtjale suure eelise.

Sven Nuum kursus ettevõtlusega alustamine.png

Kui palju kursus maksab?

Olen selle kursuse kokku panemisel lähtunud sellest, millest ma ise ettevõtlusega alustades puudust tundsin.

Teadmised, oskused, nõuanded ja aus tagasiside kelleltki, kes on ise seda teed käinud, oleksid säästnud mulle kümneid tuhandeid eurosid ning aidanud mul kordades kiiremini alustada.

Lisaboonusena on sul ligipääs privaatsele Facebooki grupile, kus saad küsida küsimusi ja leida uusi tuttavaid, kellega ettevõtlust puudutavaid ideid arutada. Nii ei jää saa ka pärast kursuse lõppu oma küsimustega üksi.

Mikroäri kursuse hind 595€ (täishind 995€)

Veebruari kursus on välja müüdud ja registreerimine suletud!

Järgmine Zoomi live-sessioonidega kursus toimub 5. mai – 2. juuni 2023. 

Kokku ootab meid ees viis kohtumist, millest tulevad ka salvestused, kui mõni päev ei peaks ajaliselt sobima.

Koolituspäevad toimuvad: 5.05, 14.05, 19.05, 28.05 ja 2.06. Alustame kell 10:00 ja lõpetame 16:00 ajal.

Kohti on piiratud arv!

Registreeri Mikroäri maikuu kursusele

995 595
  • 5 live koolituspäeva Zoomis (5. mai – 2. juuni 2023)
  • 5 koolituspäeva salvestused, mida saad 12 kuud uuesti üle vaadata
  • Võimalus küsimusi küsida ja saada tagasisidet
  • Ligipääs kursuse kinnisele Facebooki grupile
  • Lisakoosolek pärast kursuse toimumist
  • 30-päevane 100% raha tagasi garantii
  • Uuendatud boonusmaterjalid

Korduma kippuvad küsimused

Kellele on see kursus mõeldud?

Mikroäriga alustamise kursus on kõigile, kes soovivad ettevõtlusega alustada, aga ideede või oskuste puudumine pole lasknud seda seni teha. Samuti ka neile, kellele ettevõtlus huvi pakub, tahaks silmaringi avardada ja näha, kuidas internetis raha teenimine käib. Ja ka neile, kes on esimesed sammud ära teinud, aga on kusagile kinni jäänud või pole asja käima saanud. 

Kes ei peaks kursusel osalema?

See kursus ei ole sulle, kui oled juba tegutsev ettevõtja. Antud kursus on just mõeldud alustavale ettevõtjale ning fookus on online äri loomisel ja selle turundamisel, internetis raha teenimisel ja esimeste klientide leidmisel.

Mida tähendab mikroettevõte?

Mikroärideks nimetatakse ettevõtteid, mille aastakäive jääb 50 000 € – 100 000 € vahele ja see võib olla ühe inimese ettevõte. Sinu mikroäri võib olla ka väiksem ja see võib ilusti kasvada ka suuremaks äriks. Olen kasvatanud 3 ettevõtet 250 000 eurose aastakäibeni ja kaks neist üle 500 000 eurose aastakäibeni. Mikroärisid võib olla ka mitu, sest mida rohkem tuluallikaid, seda rohkem raha teenid.

Kui kaua läheb aega, et näeksin tulemusi?

Kuigi jagan sinuga kursusel väga konkreetseid samme ja strateegiaid, et juba kursuse käigus ettevõtjana oma esimesed eurod teenida, on tulemuste saavutamine siiski väga individuaalne. Mõned osalejad alustavad juba kursuse käigus ja teised hiljem, kui nende jaoks on õige aeg. Igaüks tegutseb omas rütmis.

Kas kursusele kehtib ka raha tagasi garantii?

Saan väga hästi aru, et internetis võõrale inimesele raha andmine on alati pisut hirmutav ja keegi ei taha oma rahast ilma jääda.

Sellepärast annan ma sulle 30-päevase 100% raha tagasi garantii.

Kui arvad, et see pole absoluutselt parim ettevõtlusega alustamise kursus, millel sa oled kunagi osalenud, siis maksan sulle 100% kogu raha tagasi.

Lihtsalt kirjuta mulle sven@svennuum.ee ja saad kogu raha tagasi.

Miks ma selle kursuse läbi viin?

Ma tahan aidata inimestel elada sellist elu, mis neile päriselt meeldib ja kus nad saavad ise oma valikute üle otsustada.

Maailmas ei ole sellist palgatööd, mille vastu ma oleks nõus oma tänase vabaduse vahetama.

Me elame üks kord. See peaks olema igaühe jaoks võimalus elada oma parimat elu, olles oma aja peremees, tehes seda, mida armastad ja pakkudes oma perele turvalist tulevikku.

Usun, et ka sina tunned, et elu peab olema midagi enamat…

Minul läks aga aastaid, enne kui julgesin esimese sammu teha, sest ma olin oma unistusega üksi. Ei olnud mul perekonna toetust, ettevõtjatest sõpru ega ka mentoreid, kelle käest nõu küsida.

Pidin ise kõik välja nuputama ja alustama sõna otseses mõttes täiesti nullist.

Sinul on selge eelis – Mikroäri kursusega olen mina sulle mentoriks. Kursuse jooksul mõistad, et tegelikult see ei olegi nii raske ja et see on ka sinu jaoks võimalik!

Mikroäri saad alustada põhitöö kõrvalt

Võib-olla sulle meeldib oma praegune töö, aga sa tahaksid 500–1000€ kuus lisaraha teenida. Saad seda teha põhitöö kõrvalt ja ise kontrollida tehtud töö mahtu.

Kui sissetulek tuleb mitmest kohast, siis sa ei ole enam sõltuv ühest tööandjast. Nii lood endale finantsilise turvalisuse – rohkem tulu annab rohkem valikuid ja vabadust. 

Näitan sulle, kuidas esimesed maksvad kliendid leida

Enamik ettevõtjaid alustab toote turule toomist valest otsast. Nad kulutavad palju aega toote välja töötamisele ja hakkavad alles siis turundusele mõtlema. Nii võib ka, aga ma näitan sulle, kuidas asju nutikamalt teha.

Kõigepealt tuleks idee ära testida ja alles siis toode välja töötada. Nii ei raiska sa aega ega raha ideele, millele polegi võib-olla turgu. Selliselt jõuad ühe aasta jooksul testida kümneid ideid, mis suurendab sinu eduvõimalusi mitmekordselt.

Ja ära muretse… Sul ei pea olema sotsiaalmeedias tuhandeid jälgijaid. Sa ei pea tegema ka TikToki tantsuvideoid, et kliente leida. 

Saad konkreetse tegevuskava, kuidas samm-sammult alustada

Sul pole vaja end mitu kuud harida teemadel, mida sul alguses vaja ei lähe. Milleks raista aega tööohutuse, seaduste ja raamatupidamise tundma õppimisele, kui sa ei tea, kas su idee töötab ja kuidas üldse häid ideid leida. 

Sul on vaja vähem teoreetilisi teadmisi ja rohkem praktilisi oskusi. Näitan sulle, kuidas asju päriselt tehakse. 

Mikroäri kursusel sa ei õpi OÜ asutamist, töölepingu seadusi, finantsprognooside tegemist ega raamatupidamise ülesseadmist.

Sul pole vaja äriplaani, vaid lihtsat samm-sammulist plaani ja inimeselt, kes on seda enne teinud.

Küll näed, et alustamine on palju lihtsam kui sa praegu arvad!