Saame tuttavaks!

Mina olen Sven Nuum

Sven Nuum

Olen ettevõtja ja turundusekspert, kes on aluse pannud mitmele edukale ärile ja olnud turundusmentoriks paljudele Eesti ettevõtetele. Minu suur soov on inspireerida ka sind läbi ettevõtluse oma ellu vabadust looma, järgima oma unistusi ja elama oma parimat elu. Ma tean, et see on võimalik, sest olen seda ise teinud.

Aastal 2008 mõistsin, et soovin palgatöö oravarattast väljuda. Alustasin raamatute ja veebikursuste abil (siiani kestvat) enesearengu teekonda, mille tulemusena sai minust 2013. aastal täiskohaga ettevõtja. 

Sellest ajast alates pole ma kordagi tundnud, et see, mida ma iga päev teen, on üldse töö. Elan elu, millest ma kunagi isegi unistada ei osanud. 

Aastate jooksul olen olnud mitme oma valdkonna liidriks tõusnud ettevõtte käivitamise juures.

Sven Nuum
Sven Nuum ja Teet Torim

Olen endine kaasasutaja Boost Yourselfis, kus aitasime smuutirevolutsiooni abil rohkem kui 20 000 eestlase toitumisharjumusi tervislikumaks muuta. Meie väljakutsetel osales tuhandeid inimesi, kelleni jõudsime siira ja hästi läbimõeldud turunduse abil.

Kui me aastal 2015 alustasime, oli meie esimese kuu müük 307 eurot ja 50 senti. Järgmisel, 2016. aastal müüsime erinevaid tervisetooteid juba 120 000 ja 2017. aastal 592 000 euro eest.

Boost Yourself andis mulle vägeva kooli ja kogemuse. Alustasime vaid 2000-eurose investeeringuga ja tegime kõike ise. Esimesed pakid tootsin oma ühetoalise korteri köögis, ise ehitasime e-poe ja ka turundasime seda ise.

2021. aastal ühines Boost Yourself Chaga Healthi brändiga ja mul oli aeg edasi liikuda.

Koos Teet Torimiga panime aluse ka Nullist Turunduskoolile. See sai alguse Saaremaa ettevõtluspäevadest, kuhu meid kutsuti oma turundusalaseid teadmisi jagama.

Tänaseks on Nullist Turunduskooli sotsiaalmeedia teemalistel koolitustel osalenud üle 2000 Eesti ettevõtte, nende hulgas Tartu Ülikool, Swedbank, SEB, Breden Kids, Placent Activ Milano, Elisa, Ekspress Media, Bolt, EBS ning sadu väike- ja alustavaid ettevõtjaid.

Olen ka populaarse online-treeninguteprogrammi GraceFit kaasasutaja. Aitasin Shalini Modyl treeningud saalist internetti viia, kus tegime need kättesaadavaks kõigile Eesti naistele. GraceFiti videotreeningute abil on oma elukvaliteeti tõstnud tuhanded Eesti naised ja sellest on saanud Eesti üks populaarsemaid treeningprogramme.

Sven Nuum ja Teet Torim
Sven Nuum

Praegu keskendun sotsiaalmeedia turunduse koolitustele, GraceFiti online-turundusele ning julgustan erinevate kursuste abil inimesi ettevõtlusega alustama.

Ka sina võid oma unistused täita. Teenida rohkem raha, töötada sealt, kust sulle meeldib ja teha seda, mis sind seesmiselt särama paneb.

Tule Mikroäri kursusele või kuula alustuseks podcasti saadet “Kuidas luua selline elu, millest ei pea puhkust võtma.

Sven Nuum