SVEN NUUM

Olen Boost Yourself'i ja Nullist kaasasutaja, sotsiaalmeedia turunduse ekspert ja uudishimulik õppija.

Oleme oma äripartneriga kahe aastaga kasvatanud e-poe nullist poole miljoni aastakäibega ettevõtteks. Ning seda ilma traditsioonilise meedia ja investeeringuta, vaid julgusega katsetada uue ajastu kanaleid – Facebook ja Instagram.

“Olen samal ajal ka enam kui 1000-le teisele ambitsioonikale Eesti ettevõttele õpetanud, kuidas turundada oma tooteid ja teenuseid sotsiaalmeedias.”

Minu käe all on end arendanud näiteks sellised ettevõtted nagu Breden Kids, Sportland, Tartu Ülikool, Tassikoogid, Valio, Tasku, Silberauto ja Trad.Attack. Samuti olen olnud turundusmentortiks Euroopa Innovatsiooni Akadeemias, Saaremaa Arenduskeskuses ja Tallinna Loomeinkubaatoris.

Sellel teekonnal olen õppinud, et heast tootest ja soovist maailma muuta üksi ei piisa. Tean omast kogemusest kui raske ja aeganõudev võib turundus olla.

Raskused on mind aga innustanud, et jõuda enda isikliku missioonini – õpetada ettevõtetel oma toodet või teenust paremini turundama, nii et sõnum oleks selge, inimene oleks õnnelik, et leidis enda probleemile lahenduse ning ettevõtte õnnelik uue kliendi üle.

Mu #1 eesmärk on aidata sul seda teha läbi Eesti suurima meediakanali, milleks on Facebook ning kui soovid Boost Yourselfi eduloost ja vigadest õppida, siis kutsun sind järgmisele Facebooki ja Instagrami koolitusele.