Saada veel 3 kohta!

Avasta 5 Facebooki reklaami, mida iga ettevõtja peaks kasutama. Kolme päeva jooksul loome ja käivitame need reklaamid otse sinu reklaamihalduris.

Saad teada, kuidas juba alates 5 euroga päevas, muuta uued inimesed soojadeks müügikontaktideks ning maksvateks klientideks. Tulemusi näed juba esimese 7-14 päevaga. Jah, ka tänases majandusolukorras.

Facebooki Reklaamide Koolitus

Orgaanilise sisu piiratud levik ja tasulise reklaami võimalused. Vali õige strateegia.

Kas oled märganud, kuidas mõnikord tundub, et hoolimata kõikidest pingutustest, ei jõua su sõnum Facebookis sinu sihtrühmani? Sa pole üksi. Viimaste aastate jooksul on Facebooki orgaaniline levik vähenenud drastiliselt, muutes ettevõtete jaoks oma jälgijateni jõudmise üha keerulisemaks.

Kujuta ette, et suudad sellest väljakutsest üle saada ja jõuda tuhandete eestlasteni, kes on huvitatud just sinu pakkumisest.

Eestis on 902,700 aktiivset Facebooki kasutajat, mis moodustab 71.3% kogu rahvastikust. See on tohutu potentsiaal, mida saab kasutada oma ettevõtte kasvuks. Kuid see toimib ainult siis, kui sa tead, kuidas süsteemi enda kasuks tööle panna.

Siin tuleb mängu Facebooki reklaam – võimas tööriist, mis võimaldab sul oma sõnumit täpselt ja efektiivselt sihtida. 

Erinevalt orgaanilisest sisust, mis ei jõua inimesteni ja mille eluiga on lühike, annavad tasulised reklaamid sulle võimaluse olla nähtav ning jõuda just nende inimesteni, kes on sinu tootest või teenusest tõeliselt huvitatud.

Kuidas aga luua reklaame, mis toovad tulemusi? Mis praegusel hetkel töötab ja tulemusi toob? Kuidas tagada, et sinu investeering Facebooki reklaamidesse maksaks end mitmekordselt tagasi? Sellele ja paljudele teistele küsimustele leiad vastused minu Facebooki reklaamide koolituselt. 

Olen enda ja klientide ettevõtetes katsetanud ning korduvalt tõestanud, et õigete strateegiate ja teadmistega on võimalik saavutada märkimisväärset edu.

Majanduslikult keerulistel aegadel on veelgi olulisem turundusele tähelepanu pöörata. See ei ole aeg, mil kliente oodata, vaid aeg aktiivselt võimalusi otsida, et oma ettevõtet tugevdada ning konkurentide hulgast silma paista.

Tänu Facebooki täpsetele sihtimisvõimalustele, saad sa jõuda just nende inimesteni, kes on kõige tõenäolisemalt huvitatud sinu poolt pakutavast.

Olgu selleks siis inimesed, kes elavad sinu ettevõtte lähedal, on varem väljendanud huvi sinu toodete või teenuste vastu või kuuluvad sinu sihtrühma demograafilise profiili järgi.

Ma näitan sulle koos reaalsete näidetega, kuidas seda teha.

Läbiproovitud strateegiad, mis toetavad sinu ärilisi eesmärke. Koos praktiliste näidetega.

Lihtne ja efektiivne võimalus 10x tõsta oma ettevõtte nähtavust Eesti suurimas meediakanalis.

Investeerimine Facebooki tasulisse reklaami ei ole lihtsalt kulutus, vaid strateegiline investeering ettevõtte kasvu. Õigete strateegiate ja sihtimisvõimaluste kasutamine võib tuua kiireid tulemusi, suurendades nii veebilehe külastatavust, päringute arvu kui ka müüki.

Kolme päeva lõpuks sa tead, millistest elementidest hästi toimiv Facebooki reklaam koosneb ning oskad seda enesekindlalt seadistada ja õigele sihtrühmale suunata – ilma, et peaksid raiskama oma aega ja raha ise leiutamisele.

Näitan sulle samm-sammult, kuidas iga ettevõte saab jõuda rohkemate inimesteni, suurendada kiiresti veebilehe liiklust, kasvatada müüke, suurenda meililisti, kutsuda kliente salongi, saada osalejaid üritusele, broneeringuid restorani, nähtavust kampaaniale… kuhu iganes sul vaja.

Toetan sind praktiliste õpetuste, reaalsete näidete ja 10-aastase ettevõtluskogemusega, et aidata sul saavutada oma eesmärke.

Vaata üle minu õla, kuidas ma reaalajas Facebooki klientide saamiseks ja müükide suurendamiseks kasutan.

Minu Facebooki reklaamide koolitus ei ole üks nendest üldise sisuga koolitustest, mis on peamiselt täidetud tühja jutuga.

Ma ei raiska sinu aega igavale teooriale kui sa soovid tegelikult praktilist sisu koos reaalsete näidetega.

Selle asemel hakkame kohe pihta ja ma näitan sulle, mis päriselt töötab, mida on lihtne seadistada ja mis toob koheselt tulemusi.

Jagan sinuga viite reklaamikampaaniat ja teeme need samm-sammult koos Ads Manageris läbi. Näed ka minu reklaame, maandumislehti ja taktikaid, mida ma mujal jaganud ei ole.

Siin on pilt minust, tehes oma asja ja koolitades Eesti ettevõtjaid.

Facebooki turunduskoolitus Sven Nuum

Facebooki turundusstrateegiad, mis toovad reaalseid tulemusi

Minu esimesed Facebooki koolitused, mida Nullist Turunduskoolis tegin, on kasvatanud paljude ettevõtete tulemusi ning nüüd on aeg tuua välja uuendatud ja täiendatud versioon.

Siin on vaid väike osa sellest, mida avastad minu Facebooki koolituselt. Nendest teadmistest saavad kasu nii alustavad, kui ka kuuekohalise käibega ettevõtted.

Saada veel 3 kohta ja grupp on täis!

Lisainfo saamiseks täida allolev vorm

Eelregistreerides saad õiguse osaleda koolitusel erihinnaga 395€ + KM (tegelik hind hakkab sügisel olema 495€). Koolitus toimub Zoomis 18. ja 25. aprillil kell 10:00 – 15:00, millele järgneb 2. mail Q&A sessioon. 

Ma ei jaga sinu kontaktandmeid mitte kellegi teisega ega saada rämpsposti. Mitte kunagi. Registreerides nõustud privaatsustingimustega.

Kes ma olen?

Sind koolitab Sven Nuum – praktikust ettevõtja

Ma ei räägi sulle ainult teooriast või Ads Manageri kasutamisest. Unusta igavad slaidid ja vananenud trikid. Ma näitan sulle, kuidas saada tulemusi, mis toovad sulle kliente ja panevad sinu äri kasvama, kasutades värskeid strateegiaid, mis praegu toimivad.

Alates 2014. aastast, mil sõbra e-poe käivet Facebooki reklaamide abil kahekordistasin, olen olnud pidevas tegevuses. Olin kaasasutaja Boost Yourselfis, aidates smuutirevolutsiooniga rohkem kui 20 000 eestlase toitumist tervislikumaks muuta. Tagasihoidlikust 307 eurost esimesel kuul, jõudsime müügini, mis ületas paari aasta pärast 592 000 eurot.

Samuti aitasin GraceFit online-treeningprogrammi kaasasutajana tuua Shalini treeningud saalist internetti, muutes need kättesaadavaks kõigile Eesti naistele. See on saanud üheks Eesti populaarseimaks treeningprogrammiks, kus Facebooki reklaamid mängisid olulist võtmerolli esimeste klientide leidmisel ja kogukonna kasvatamisel.

Kui ma saan ettevõtjaid aidata edukate sotsiaalmeedia strateegiatega, siis teen seda suurima hea meelega! Minu eesmärk ei ole lihtsalt õpetada sulle Facebooki reklaame. 

Ma tahan aidata ettevõtjaid ja turundusinimesi nagu sina, sest tean, kui oluline on iga päring, müük ja klient. Need on eluliselt tähtsad, et saaksid arendada ja täiustada oma tooteid või teenuseid, maksta töötajatele palka ning parandada iseenda elukvaliteeti.

Oma ettevõtetes olen loonud reklaampostitusi, mis on toonud sisse 10 000€, 25 000€ ja isegi üle 100 000€. Tänaseks on minu koolitustel osalenud üle 3000 turundaja, juhi ja väikeettevõtja 87 erinevast valdkonnast. Nende hulgas on näiteks Tartu Ülikool, Swedbank, Breden Kids ja paljud teised tublid ettevõtted.

Jagan sinuga praktilisi nõuandeid ja strateegiaid, et anda sulle konkurentide ees eelis. Olles ise ettevõtjana pidevalt proovile pandud, jagangi otse ja ausalt, kuidas asjad päriselt toimivad. Ma ei hoia sinu eest midagi saladuses!

Sven Nuum mikroäri kursus

Teised ettevõtjad soovitavad

Üle 3000 inimese on kasutanud minu kursusi ja juhendamist oma äri kasvatamiseks.

"Koostöös hindan kõige enam Sveni südamlikkust ja soojust. Algusest peale olen tundnud, et tema siiras huvi on minu äri kasu ja kasv. Sven on kolme aasta jooksul aidanud hoida minu sotsiaalmeediat nii taktikaliselt kui strateegiliselt toimimas. Väga väärtustan tema ettepanekuid, mille tulemusena olen saanud korduvalt teha protsesse kiiremaks ja leidnud väljapääsu olukordades, kus varem nägin takistusi."

"Sven juhib otseteed tulemusteni oma praktiliste näpunäidete, professionaalsuse ja kaasamõtlemisega. Sveni lähenemine keskendub just täpselt sellele, mis sinu jaoks kõige paremini sobib ja tulemusi toob ning seda kõike saab rakendada kohe koolituse käigus või siis juba järgmisest päevast alates. Personaalne, praktiline ja loob väärtust nii neile, kes alles astuvad turunduse valdkonda kui ka neile, kellel on juba kogemusi."

"Olles Sveniga töötanud erinevate projektide kallal, võin julgelt väita et tegu on ühe siiraima inimesega kellega olen kokku puutunud. Samas on tema no BS suhtumine ja lähenemine midagi, millega jõuad kiirelt ning effektiivselt soovitud tulemuseni. Sveni strateegiline mõtlemine suudab tagada oma klientidele ning koostööpartneritele tulemuse, millest kasvab rahulolu ning pikajaline koostöö. Klassikalisest raamist välja mõtlemine teeb temaga töötamise põnevaks ning nauditavaks."

"Sveni näpunäited ja suunised aitasid mul jõuda segadusest selgusse! Varasemalt tundusid sotsiaalmeedia reklaamid minu jaoks lootusetud ja suvalise tulemiga tööriistad. Sven aitas mõista, kuidas seada reklaamid üles nii, et need jõuaksid õigete inimesteni ning ka sõnum, mida soovin edastada, oleks potentsiaalse kliendi jaoks selge ja arusaadav! 2022 aasta hooaeg on tänu sellele olnud edukaim minu personaaltreeneri karjääri jooksul!"

"Kui keegi küsib, et “a kuidas sa seda Facebooki reklaamindust oskad” ja mina vastan, et Sven Nuum õpetas, siis tavaliselt järgmist täpsustavat küsimust ei tule, sest see ütleb kõik. Aastaid Sveni all õppides ja kõrvalt töötades ei saanud mitte ainult üldtuntuid ja trendisuundade teadmisi, vaid ka praktiliselt palju katsetamisi. Tõeliseks skilliks sai pidev süsteemides “kahtlemine”, vahel isegi vastuvoolu ujumist, mis tõi meeletuid tulemusi. Iga äri ja turg on omamoodi ning kõigile sama süsteem ei rakendu. Sven õpetab samadel põhimõtetel - alati personaalselt ja isiklikult."

"Sven oli inimene, kes julgustas mind alustama HOIA homespa brändiga. Ta teeb asju hingega ja on minu meelest kõige motiveeritum inimene üldse. Usun, et tema eeskuju järgimine aitas HOIA-l üldse nii suureks kasvada. Sven ei ole lihtsalt tore teoreetik, vaid inimene, kes kõike seda, mida ta räägib, on ka ise edukalt läbi teinud."

Korduma kippuvad küsimused

Koolitus toimub Zoomis 18. ja 25. aprillil kell 10:00 – 15:00, millele järgneb 2. mail Q&A sessioon.

Nii on sul parajalt aega kohtumiste vahepeal reklaamid reaalselt tööle panna (pole kohustuslik).

Saad ligipääsu salvestustele ja seda 12 kuuks. Seega, kui sa ei saa otseülekandes osaleda või pead varem lahkuma, siis saad kohtumised hiljem omale sobival ajal järele vaadata.

Sul ei ole vaja eelnevat kogemust Facebooki reklaamidega, sest koolitus sobib nii algajale kui ka juba kogenumale turundajale. Ma näitan sulle kõike alates reklaamide loomisest, sihtimisest kuni pakkumiseni välja. Koolitusel tutvustan enda strateegiaid, kampaaniaid ja lähenemisi, kuidas Facebooki reklaamidega kliente leida.

Suurt eelarvet vaja ei ole, aga samas ma soovitan, et sul oleks vähemalt natukenegi raha oma turunduse jaoks. 5€ suurusest eelarvest piisab, et jõuda mitme tuhande inimeseni ja suurendada veebilehe liiklust. Nähtavuse suurendamise kampaaniate puhul piisab juba 2€ eelarvest.

Kas tulemused on endiselt head või on need langenud ja vajaksid värskeid ideid? Ma olen üle kümne aasta tasulisi reklaame kasutanud ja õpin siiani uusi lähenemisi. Lisaks reklaamide sihtimisele, on veelgi olulisem, kuidas sa oma potentsiaalseid kliente kõnetada oskad. Minu koolitusel õpid sa Facebooki turunduse mõlemat poolt.

Veel peaksid sa teadma, et Ads Manageris on toimunud mitmeid muudatusi, millega tuleks kindlasti kursis olla.

© 2024 Sven Nuum  •  Privaatsuspoliitika  •  Designed by Doping • Built by Evelin