Kuidas enda ellu uusi ideid ja võimalusi tekitada?

Jagan sinuga 5 nõuannet, mis on aidanud mul enda ellu uusi tutvuseid ja võimalusi tuua.

Suhtle inimestega, kes tekitavad sinus hea tunde ja inspireeritud meele ning kellega saab arutada ideid, mitte rääkida taga teistest inimestest. Lülita enda elust välja negatiivsed inimesed, kes vinguvad ja teisi süüdistavad. Nad mõjuvad sulle toksiliselt, kuna sul on oht ise samasuguseks muutuda. Sa ei pea mitte kellegagi suhtlema, kellega sa ei taha (see käib ka sinu pereliikmete kohta)!

Suuna rohkem aega enda harimisele ja vähem meelahutusele ehk loe rohkem raamatuid, osale koolitustel ning tarbi vähem sotsiaalmeediat ja Netflixi. 

Aus küsimus iseendale… mitu tundi ma viimase 7 päeva jooksul olen raamatuid lugenud ja mitu tundi kulutanud sotsiaalmeedias skrollimisele ja seriaalide vaatamisele? (20 lk lugemine võtab 30 minutit päevas = 25 raamatut aastas). Mitmel koolitusel ma sel aastal osalenud olen, et oleksin tööturul konkurentsivõimalisem ja saaksin rohkem raha teenida?

Kui tunned, et praegune elukoht ei sobi sulle või ei paku sulle soovitud arenguvõimalusi, siis koli teise linna või riiki. Kes ütles, et sa pead siin elu lõpuni elama? Kui tunned, et see pole sinu koht, siis ära raiska enda aega, sa ei ole puu! 

Aasta aastalt iga päev samas rutiinis elades on raske midagi uut märgata.

Õpi endale kasulik oskus, millega teisi aidata. Paku enda abi tasuta ning tee seda ilma igasuguse kavatsuseta midagi vastu saada. Sellega kutsud enda ellu uusi tutvuseid ja võimalusi. 

Näiteks kui sa oled videograaf, aga sul pole kliente ega soovitusi, saad kirjutada kellelegi, kes on sotsiaalmeedias aktiivne ning teha temast tasuta video. Tema jagab seda oma sotsiaalmeedias, märgib sinu nime ja oled teinud sammu edasi, et kutsuda enda ellu uusi tutvuseid ja võimalusi. 

Tee regulaarselt trenni ja toitu tervislikult. Sul pole energiat oma unistuste elu suunas edasi liikuda kui sinu keha on nõrk, loid ja haige. 

Eemalda enda menüüst toidud, mis kurnavad sinu keha (nisujahu, valmistoidud, maiustused, rämpstoit, karastusjoogid jne) ning söö rohkem seda, mis annab sulle energiat. Joo rohkem vett, söö rohkem puuvilju ja tarbi päris toitu, mis ei ole valmistatud tehases.

Kui oled valmis, siis siin on 3 viisi, kuidas saan sind aidata:

Mikroäri Meetod

Loo endale edukas mikroäri – saa palgatöö oravarattast välja, suurenda oma sissetulekuid ja ole iseenda ülemus.

Sotsiaalmeedia Spetsialisti Meistriklass

Õpi edukalt turundama enda või teiste ettevõtet – kõige uuem teooria ja praktilised teadmised 4 nädalaga.

Facebooki Reklaamide Koolitus

Avasta, kuidas Facebooki reklaamide abil kliente leida ja müüki kasvatada.