Raha asemel investeeri enda aega

Börs, krüpto ja kinnisvara pakub põnevaid võimalusi, aga tegelikult kõige olulisem investeering on see, mille teed iseendasse.

Kui sul hetkel ei ole raha, mida investeerida, siis investeeri enda aega.

Investeeri oma oskuste ja teadmiste täiendamisse, mille abil oma sissetulekuid suurendada. 

Sotsiaalmeedia turundus, copywriting, emailiturundus, ChatGPT, veebilehtede loomine, Facebooki reklaamid… need on oskused, mille eest keegi teine on sulle valmis maksma.

See võib olla sinu võimalus luua endale ise töökoht, teenida väärilist tasu ja teha seda mis tahes asukohas, kus on Wi-Fi.

Hea võimalus ka kõikidele, kelle kodukohas on muidu head töökohta raske leida.

Mina alustasin ise nii, elades Kuressaares ja ettevõtete sotsiaalmeedia haldamisega teenisin rohkem, kui palgatööl. Lisaks oli mul vabadus oma aega ise planeerida.

Ma ei tahtnud jääda sõltuvaks ainult minu elukohas olevatest töökohtadest ja selleks oli mul vaja õppida uusi oskuseid. Sest uued teadmised avardavad sinu mõtlemist ja avab uusi võimalusi.

Nullist Turunduskooli sotsiaalmeedia spetsialisti meistriklass annab sulle 4 nädalaga vajalikud teadmised ja praktilised oskused (oleme Töötukassa koostööpartner).

Õpi oma tooteid ja teenuseid paremini müüma ja turundama.

Kui sul ei ole piisavalt kliente, siis sa järelikult ei tee piisavalt reklaami. 

Liiga vähe inimesi teab sinu tootest või teenusest.

Oma äri ehitades on meil igapäevased tegevused, et kliente teenindada ja tellimusi täita.

Nende tegevuste kõrvalt peaksid sa investeerima ka tegevustesse, mis aitavad sinu kliendibaasi kasvatada.

Selleks, et saaksid investeerida tootearendusse, võtta juurde inimesi, tellida uue kodulehe, teenida ise rohkem raha… mis iganes see sinu jaoks on.

Turundust ja müüki pole vaja karta – sa oled ju loonud toote, mis inimeste elu paremaks teeb ja mida rohkemate inimesteni see jõuab, seda rohkem inimesi sa saad aidata.

Sotsiaalmeedia on loonud igale väikeettevõttele võimaluse väga soodsalt turundust teha.

Nii online kui offline äri jaoks.

Mentorgrupis õpetan, kuidas Facebookist kliente ja müügikontakte leida. Jagan seal neidsamu strateegiaid koos praktiliste näidetega, millega oma ettevõtteid olen ehitanud.

Investeeri enda harjumuste loomisesse. 

Varajane ärkamine on üks minu lemmikutest. 

Hommikul kella 5 ajal, kui kõik alles magavad, hingad sügavalt sisse ja tunned, kuidas hommik on sinu oma. 

See on justkui eelstart algavale päevale ja võimalus võtta aega iseendale. 

Teen 10-20 minutit trenni, et energia liikuma panna. Seejärel külma dušši ja hommikukohvi kõrvale loen, kirjutan ja häälestan end algavaks päevaks.

Ma ei loe uudiseid ega sotsiaalmeedia postitusi, vaid mõnda raamatut. Hetkel on mul pooleli Arnold Schwarzeneggeri värskelt ilmunud raamat “Ole kasulik”. Mulle väga meeldis juba esimene peatükk, kus ta rääkis oma elu visiooni loomisest.

Minu kõige produktiivsem aeg on hommikul. Kell 7-9 võtan aega deep work-i jaoks. Mis iganes projektidega ma hetkel tegelen või mis uued asjad minu tähelepanu vajavad.

Varakult ärkamine annab justkui üks kuni kaks tundi lisaaega igasse päeva ja võimaluse enda teadmisi täiendada, uusi oskuseid õppida, trenni teha, oma äri arendada.

Võid seda aega kasutada ka selleks, et mõelda, mida sa tegelikult elus teha tahad? Millist elu sa elada tahaksid ja millist elu sa tänase kursiga endale loomas oled?

Täpsustan, et varem ärkamine algab varem magama minekust. Ära võta endale kohe eesmärgiks kolm tundi varasemat ärkamist. Alusta 30 minutit varem ärkamisega. 

Uue rütmiga kohanemine võtab aega, aga aja jooksul läheb see lihtsamaks. Saan seda öelda omast kogemusest, sest juba viimased paar aastat ma ei kasuta enam äratuskella ning ärkan tihti varem kui kell 5 hommikul.

Need ongi väikesed investeeringud minu enda hea elu loomiseks.

Seega ära mõtle sellele, mis sul hetkel puudu on, vaid keskendu sellele, mida sa tänaste võimalustega iseenda ja oma tuleviku heaks ära teha saaksid.

Kui oled valmis, siis siin on 3 viisi, kuidas saan sind aidata:

Mikroäri Meetod

Loo endale edukas mikroäri – saa palgatöö oravarattast välja, suurenda oma sissetulekuid ja ole iseenda ülemus.

Sotsiaalmeedia Spetsialisti Meistriklass

Õpi edukalt turundama enda või teiste ettevõtet – kõige uuem teooria ja praktilised teadmised 4 nädalaga.

Facebooki Reklaamide Koolitus

Avasta, kuidas Facebooki reklaamide abil kliente leida ja müüki kasvatada.